Brak produktów w koszyku.

Logowanie

Zarejestruj się

Hasło zostanie wysłane na podany adres e-mail.

Twoje dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w celach realizacji zamówienia oraz w procesie zakładania i utrzymania konta w naszym sklepie. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności. polityka prywatności.

Metamorfozy

Przedstawiam Ci mój autorski projekt Metamorfozy, którego celem jest zmiana wyglądu sylwetki, poprawa zdrowia i samopoczucia. Stworzyłam go dla moich podopiecznych po to, aby wzmocnić ich motywacje i nagrodzić efekty. Zapraszam Cię do wysłuchania historii osób, z którymi wspólnie zrealizowaliśmy wymarzony cel. Dołącz do nas i przejdź swoją własną metamorfozę.

Pół roku naszej współpracy i ponad 25 kg różnicy - poznaj Bohaterkę Własnych Zmian Ewelinę !

Sami porównajcie

Metamorfozy
Metamorfozy
Metamorfozy
Metamorfozy Aneta Winiarz
Metamorfozy Aneta Winiarz

Trening, dieta, nowości - zapisz się do newslettera!

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o zniżkach, nowych wpisach na blogu i fit wydarzeniach, zapraszam Cię do zapisania się.

Już teraz otrzymasz 20 zł zniżki na Twoją dietę!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Light Food Aneta Winiarz

 

NEWSLETTER

Pobierz fragment ebooka "Dieta? Lubię to!"  

Zapisując się do newslettera wyrażam zgodę na przesyłanie informacji o ofertach firmy Light Food Aneta Dudzik. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę, a szczegóły związane z przetwarzaniem moich danych osobowych znajdę w polityce prywatności.