Metamorfozy

Przedstawiam Ci mój autorski projekt Metamorfozy, w którym zostaniesz Bohaterką lub Bohaterem Własnych Zmian! Celem metamorfozy jest zmiana ciała, poprawa formy, walka o zdrowie i dobre samopoczucie. Stworzyłam go dla moich podopiecznych po to, aby wzmocnić ich motywacje i nagrodzić efekty. Zapraszam Cię do wysłuchania historii osób, z którymi wspólnie zrealizowaliśmy wymarzony cel. Dołącz do nas i przejdź swoją własną metamorfozę.

Pół roku naszej współpracy i ponad 25 kg różnicy - poznaj Bohaterkę Własnych Zmian Ewelinę !

Przed

Po

Po

Sami porównajcie

Trening, dieta, nowości - zapisz się do newslettera!

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o zniżkach, nowych wpisach na blogu i fit wydarzeniach, zapraszam Cię do zapisania się.

Już teraz otrzymasz 20 zł zniżki na Twoją dietę!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Light Food Aneta Winiarz

 

Zapisz się do newslettera!

Odbierz mojego pierwszego darmowego ebooka i zadbaj o siebie już dziś.  

Zapisując się do newslettera wyrażam zgodę na przesłanie mi informacji o nowych wpisach, nowościach, promocjach fit wydarzeniach firmy Light Food Aneta Dudzik. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę, a szczegóły związane z przetwarzaniem moich danych osobowych znajdę w polityce prywatności.