Brak produktów w koszyku.

Logowanie

Zarejestruj się

Hasło zostanie wysłane na podany adres e-mail.

Twoje dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w celach realizacji zamówienia oraz w procesie zakładania i utrzymania konta w naszym sklepie. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności. polityka prywatności.

Aneta Winiarz

Nazywam się Aneta Winiarz Dudzik, jestem absolwentką studiów dietetycznych, certyfikowanym trenerem personalnym i szkoleniowcem. Swoją pasję realizuję od ponad 10 lat. W pracy stawiam na zdrowie, motywację i kontrolę efektów. Przemiany podopiecznych realizuje dzięki autorskiemu projektowi „Metamorfozy”.

Przez 5 lat startowałam w zawodach sylwetkowych. Jestem dwukrotną Uniwersytecką V-ce Mistrzynią Polski w kategorii bikini fitness. Jako doświadczony praktyk dbam o ciągły rozwój swoich umiejętności. Ukończyłam liczne szkolenia w zakresie diety i treningu. Jestem absolwentką studiów podyplomowych „Żywienie w zdrowiu i chorobie – dietetyka kliniczna” prowadzonych przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie.

Prowadzę prelekcję i warsztaty. Organizuję wydarzenia i wyjazdy o tematyce prozdrowotnej. Uwielbiam energetyczne treningi grupowe i rozwój osobisty. O żywieniu i aktywności fizycznej mogłabym rozmawiać godzinami. Wiem, że pojęcie „FIT” ciągle nabiera dla nas nowego znaczenia, dlatego trendy w dietetyce i sporcie nie są mi obce.

Aneta Winiarz Dudzik

ZAWODY
BIKINI FITNESS

5 lat startów w zawodach sylwetkowych w kategorii Bikini Fitness to jedno z moich najwiekszych osiągnięć w przekraczaniu granic. Był to czas ciężkiej, ale przyjemnej pracy. Czas odkrywania i praktykowania wiedzy na sobie samej. Stawanie na podium było ogromną nagrodą, a wypracowana sylwetka inspiracją do dalszych działań.

Sylwia Budzińska

Nazywam się Sylwia Budzińska i jestem dyplomowanym dietetykiem. W swojej pracy stawiam na trwałą zmianę nawyków żywieniowych a nie chwilowe “bycie na diecie”. Satysfakcję sprawia mi pomaganie innym za pomocą naprawiania relacji z jedzeniem i pokazywania, że zdrowe odżywianie nie jest czymś trudnym i skomplikowanym. Wyznaję zasadę, że każdy jadłospis powinien być dopasowany do pacjenta, jego rytmu dnia oraz preferencji smakowych.

Z uwagi, że dietetyka jest dziedziną, która cały czas się rozwija nieustannie poszerzam swoją wiedzę na licznych kursach i konferencjach. Już podczas studiów aktywnie działałam w Studenckim Kole Naukowym Dietetyki. Jestem także członkinią Stowarzyszenia Spożywo, działającym na terenie Krakowa i współpracując z nim byłam współautorką ebooka pt. “Skąd się biorą zdrowi ludzie” oraz koordynatorką projektu ebooka dla pacjentów z cukrzycą typu 1. Jestem certyfikowanym specjalistą SOIT (przyjaznym insulinoopornym).

Moim szczególnym obszarem zainteresowań są przede wszystkim zagadnienia związane z psychodietetyką i zmianą nawyków żywieniowych. Specjalizuję się w dietoterapii zaburzeń tj. choroby tarczycy, insulinooporność, choroby autoimmunologiczne a także w układaniu jadłospisów wegetariańskich oraz wegańskich.

Sylwia Budzińska

Trening, dieta, nowości - zapisz się do newslettera!

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o zniżkach, nowych wpisach na blogu i fit wydarzeniach, zapraszam Cię do zapisania się.

Już teraz otrzymasz 20 zł zniżki na Twoją dietę!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Light Food Aneta Winiarz

 

NEWSLETTER

Pobierz fragment ebooka "Dieta? Lubię to!"  

Zapisując się do newslettera wyrażam zgodę na przesyłanie informacji o ofertach firmy Light Food Aneta Dudzik. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę, a szczegóły związane z przetwarzaniem moich danych osobowych znajdę w polityce prywatności.