Brak produktów w koszyku.

Logowanie

Zarejestruj się

Hasło zostanie wysłane na podany adres e-mail.

Twoje dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w celach realizacji zamówienia oraz w procesie zakładania i utrzymania konta w naszym sklepie. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności. polityka prywatności.

Aneta Winiarz

Nazywam się Aneta Winiarz Dudzik, jestem absolwentką studiów dietetycznych, certyfikowanym trenerem personalnym i szkoleniowcem. Moje ponad 10 letnie doświadczenie zdobyłam poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, starty w zawodach sylwetkowych i pracę z Podopiecznymi.

Jestem dwukrotną Uniwersytecką V-ce Mistrzynią Polski w kategorii bikini fitness. Ukończyłam studia podyplomowe „Żywienie w zdrowiu i chorobie – dietetyka kliniczna” na Krakowskim Uniwersytecie Jagiellońskim. W codziennej praktyce zawodowej posługuję się metodą DNS – Dynamic Neuromuscular Stabilization, a moim kolejnym celem jest poznanie metody Dialogu Motywującego.

Zawodowo zajmuje się układaniem i motywowaniem. Pomagam odnaleźć w życiu balans pomiędzy zdrowym stylem życia, wyglądem, a codziennością. Promuję zdrowie fizyczne i psychiczne. Przemiany podopiecznych realizuje dzięki autorskiemu projektowi „Metamorfozy”.

 

Aneta Winiarz Dudzik

ZAWODY
BIKINI FITNESS

5 lat startów w zawodach sylwetkowych w kategorii Bikini Fitness to jedno z moich najwiekszych osiągnięć w przekraczaniu granic. Był to czas ciężkiej, ale przyjemnej pracy. Stawanie na podium było ogromną nagrodą, a wypracowana sylwetka inspiracją do dalszych działań.