Brak produktów w koszyku.

Logowanie

Zarejestruj się

Hasło zostanie wysłane na podany adres e-mail.

Twoje dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w celach realizacji zamówienia oraz w procesie zakładania i utrzymania konta w naszym sklepie. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności. polityka prywatności.

Aneta Winiarz

Nazywam się Aneta Winiarz Dudzik, jestem absolwentką studiów dietetycznych, certyfikowanym trenerem personalnym i szkoleniowcem. Swoją pasję realizuję od ponad 10 lat. W pracy stawiam na zdrowie, motywację i kontrolę efektów. Przemiany podopiecznych realizuje dzięki autorskiemu projektowi „Metamorfozy”.

Przez 5 lat startowałam w zawodach sylwetkowych. Jestem dwukrotną Uniwersytecką V-ce Mistrzynią Polski w kategorii bikini fitness. Jako doświadczony praktyk dbam o ciągły rozwój swoich umiejętności. Ukończyłam liczne szkolenia w zakresie diety i treningu. Jestem absolwentką studiów podyplomowych „Żywienie w zdrowiu i chorobie – dietetyka kliniczna” prowadzonych przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie.

Prowadzę prelekcję i warsztaty. Organizuję wydarzenia i wyjazdy o tematyce prozdrowotnej. Uwielbiam energetyczne treningi grupowe i rozwój osobisty. O żywieniu i aktywności fizycznej mogłabym rozmawiać godzinami. Wiem, że pojęcie „FIT” ciągle nabiera dla nas nowego znaczenia, dlatego trendy w dietetyce i sporcie nie są mi obce.

Aneta Winiarz Dudzik

ZAWODY
BIKINI FITNESS

5 lat startów w zawodach sylwetkowych w kategorii Bikini Fitness to jedno z moich najwiekszych osiągnięć w przekraczaniu granic. Był to czas ciężkiej, ale przyjemnej pracy. Czas odkrywania i praktykowania wiedzy na sobie samej. Stawanie na podium było ogromną nagrodą, a wypracowana sylwetka inspiracją do dalszych działań.