Aneta Winiarz - Dudzik

Jestem absolwentką studiów dietetycznych i certyfikowanym trenerem personalnym. Ukończyłam liczne szkolenia w zakresie diety i treningu. Moja oferta jest zawsze dopasowana do Twoich potrzeb, opiera się na połączeniu treningu z dietą, kontrolą efektów i motywacją.  Chciałabym zaproponować Ci współpracę w oparciu o wieloletnie doświadczenie i wykształcenie:

  • – Dietetyk o specjalności dietoterapia
  • – Trener personalny i specjalista ds. odżywiania
  • – Instruktorka fitness treningów grupowych
  • – Dwukrotna Uniwersytecka V-ce Mistrzyni Polski w sportach sylwetkowych
  • – Organizatorka grupowych fit wyjazdów
  • – Liderka Ery Nowych Kobiet
  • – Prowadząca warsztaty autorskie z diety i treningu

Jestem tu aby Cię zmotywować!

Chciałabym Cię zmotywować do zdrowego stylu życia i do bycia FIT bez spiny. Razem ze mną poznasz wiele osób, które chcą dbać o swoje zdrowie, ciało i samopoczucie. Podobnie jak Ty stwierdziły, że czas zrobić coś dla siebie!

Zapraszam Cię serdecznie do współpracy. Wszystko czego potrzebujesz to pewność, że chcesz zmian i pozytywne nastawienie – całą resztę wypracujemy wspólnie!

Nie zwlekaj! Zaczynamy już dziś!

Zawodniczka Bikini Fitness

5 lat startów w zawodach sylwetkowych to był dla mnie pracowity czas. Samodzielne kształtowanie własnej sylwetki, układanie sobie planów treningowych i żywieniowych to najlepszy sposób na zdobycie wiedzy, doświadczenia i zrozumienie swoich podopiecznych. 

Fit Mama

W moim życiu zaszła duża i wyjątkowa zmiana. Zostałam szczęśliwą mamą. Synek to mój największy motywator do dalszej realizacji mojej pasji! Od teraz pojęcie FIT nabrało nowego znaczenia i wymaga ode mnie jeszcze większego zaangażowania.

Trening, dieta, nowości - zapisz się do newslettera!

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o zniżkach, nowych wpisach na blogu i fit wydarzeniach, zapraszam Cię do zapisania się.

Już teraz otrzymasz 20 zł zniżki na Twoją dietę!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Light Food Aneta Winiarz

 

Zapisz się do newslettera!

Odbierz mojego pierwszego darmowego ebooka i zadbaj o siebie już dziś.  

Zapisując się do newslettera wyrażam zgodę na przesłanie mi informacji o nowych wpisach, nowościach, promocjach fit wydarzeniach firmy Light Food Aneta Dudzik. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę, a szczegóły związane z przetwarzaniem moich danych osobowych znajdę w polityce prywatności.